Již 30 let

Rodinná cukrárna

Cukrárna Dorty domu, s 30 letou tradicí a zkušenostmi, je zaměřena na výrobu zakázkových dortů. Při jejich přípravě, dekoraci, a modelování, pracuje ve své cukrářské výrobě, výhradně s pravým marcipánem.

Naše cukrárna

Rodinný podnik

Cukrářská výroba byla založena před 30 lety, jako rodinná firma, se záměrem nabízet zákazníkům zákusky a dorty klasické i moderní. Cukrárna nabízí výhradně výrobky vlastní cukrářské výroby. Specializuje se na dorty zakázkové, atypické a svatební.

Rodinný tým před deseti lety rozšířila Mgr. Petra Dezortová, která své výtvarné schopnosti využívá k návrhům designu zakázkových dortů. Specializuje se na dorty svatební.

Majitelky denně osobně dohlíží na práci cukrářských mistrů a věnují se návrhům a realizacím zakázkových dortů.

Zakázkové dorty

Cukrárna připraví každým rokem, více než 300 zakázkových dortů nejrůznějšího provedení, dle individuálních návrhů a představ zákazníků pro rodinné i firemní oslavy.

Svatby

Za deset let, kdy se Petra Dezortová věnuje návrhům a realizacím svatebních zakázek, bylo vyrobeno více než 600 originálních svatebních dortů.

Catering

Pro spokojenost zákazníků cukrárna zajišťuje nejen dorty, ale i slané občerstvení, catering, dekoraci prostor a mobiliář. Poskytuje služby cukrářů a obsluhy.

cukrárna v praze podolí

Naše reference

dorty vyrábíme již 30 let

Děkujeme všem našim zákazníkům, za jejich opakovanou přízeň.

 

korabarovi

Měli jsme od vás dortík, Nebozízek. Byl nádherný a uvnitř výborný. Moc děkujeme, všichni ho chválili.

Korábarovi

AXON foto

Chtěla bych Vám poděkovat, za nááádherný dort, který jste pro nás upekli na oslavu 4. narozenin naší kliniky.  Dort byl prostě vynikající!!!

Neurorehabilitační klinika AXON

G. Hassmannová

Moc děkuji za všechny krásné dorty, které pro naše děti, tolik let připravujete.
Moc si toho vážím, a ten poslední byl vážně TOP!!